108 Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper 2010

2352a_8dc49ecaef55049_med.jpeg
  • 2352a_8dc49ecaef55049_sm.jpeg
  • 2352b_8dc44d55a129514_sm.jpeg
  • 2352c_8dc44d55b29b397_sm.jpeg

Konstnär född: 1966

"Hopp!"

Signerad: Kristina Nilsdotter

Daterad: 2010

Mått på papper: 96 x 67 cm

Mått inkl ram: 101 x 71 cm

Kristina Nilsdotter Mixed technique on paper

Artist born: 1966

"Hope!"

Signed: Kristina Nilsdotter

Dated: 2010

Dimensions of paper: 96 x 67 cm

Dimensions including frame: 101 x 71 cm

Condition report: No remarks

    Värdering3 000 - 4 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211