55 Linda Carlsson Akvarell

2359a_8dc44f499959beb_med.jpeg
  • 2359a_8dc44f499959beb_sm.jpeg
  • 2359b_8dc44f49a94a414_sm.jpeg
  • 2359c_8dc44f49bea2ca2_sm.jpeg

Figurkomposition

Lignerad: Linda

Daterad: 2008

Mått på bildyta: 55 x 55 cm

Mått med ram: 71 x 69 cm

Linda Carlsson Watercolor

Figure composition

Dated: 2008

Dimensions of image area: 55 x 55 cm

Dimensions with frame: 71 x 69 cm

Condition: No remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211