56 Charles Roka 1912-1999 Olja på duk

2360a_8dc44ef64515b00_med.jpeg
  • 2360a_8dc44ef64515b00_sm.jpeg
  • 2360b_8dc44ef6580d286_sm.jpeg
  • 2360c_8dc44ef66c2045f_sm.jpeg

Mor med barn

Signerad: Roka

Mått på duk: 80 x 64 cm

Mått med ram: 95 x 79 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.

Charles Roka 1912-1999 Oil on canvas

Mother and child

Signed: Roka

Size of canvas: 80 x 64 cm

Size with frame: 95 x 79 cm

Condition: Minor wear on frame, no other remarks.

    Värdering2 000 - 2 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211