190 Fred Lundgren 1947-2022 Olja på Duk

2366a_8dc44f854b73149_med.jpeg
  • 2366a_8dc44f854b73149_sm.jpeg
  • 2366b_8dc44f85605042e_sm.jpeg
  • 2366c_8dc44f8577d7be0_sm.jpeg

Häst med bonde i landskap

Signerad: F.Lundgren

Mått på duk: 65 x 54 cm

Ramens yttermått: 73 x 61 cm

Fred Lundgren 1947-2022 Oil on Canvas

Horse and farmer in landscape

Signed: F.Lundgren

Dimensions of canvas: 65 x 54 cm

Dimensions of frame: 73 x 61 cm

Condition: No remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211