18 Mauritz Lundberg 1924–2002 Blandteknik på Pannå

2386a_8dc44ebef000919_med.jpeg
  • 2386a_8dc44ebef000919_sm.jpeg
  • 2386b_8dc44ebf0885f1d_sm.jpeg
  • 2386c_8dc44ebf18e7993_sm.jpeg

"Teknologimonumentet i den ultrainsynistiska morgonstaden"

Märkt: Mauritz Lundberg

Daterad: 1986

Mått på pannå: 76 x 71 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, sned inramning, inga övriga anmärkningar

Mauritz Lundberg 1924–2002 Mixed Media on Panel

Marked: Mauritz Lundberg

Dated: 1986

Dimensions of panel: 76 x 71 cm

Condition: Minor age-based wear, frame crooked, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211