556 Longines Conquest Armbandsur 2020

2399a_8dc474abfe80982_med.jpeg
  • 2399a_8dc474abfe80982_sm.jpeg
  • 2399b_8dc474ac1231c5f_sm.jpeg
  • 2399c_8dc474ac273c002_sm.jpeg
  • 2399d_8dc474ac3c872da_sm.jpeg
  • 2399e_8dc474ac5123e96_sm.jpeg
  • 2399f_8dc474ac643ce7a_sm.jpeg

Quartz-urverk, Rostfritt stål, Urtavla i pärlemor, Datumvisning.

Besatt med 11st briljantslipade diamanter om totalt 0,036 ct.

Referensnummer: 33774876

Serienummer: 48274173

Medföljer certifikat, kartong, låda samt extra länkbitar (C.a 5,5 cm)

Ej funktionstestad (behöver batteribyte)

Diametermått: 34 mm

Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Slitage på kartong, Namnbricka på etui, Inga övriga anmärkningar.

Longines Conquest Wristwatch 2020

Quartz movement, Stainless steel, Mother-of-pearl dial, Date display.

Set with 11 brilliant-cut diamonds totaling 0.036 ct.

Reference number: 33774876

Serial number: 48274173

Includes certificate, carton, box and extra link pieces (Approx. 5.5 cm)

Not functionally tested (needs battery replacement)

Diameter measurement: 34 mm

Condition report: Minor scratches & wear from use, Wear on cardboard, Name tag on case, No other remarks.

    Värdering6 000 - 8 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211