557 Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal

2432a_8dc474dde7ea081_med.jpeg
  • 2432a_8dc474dde7ea081_sm.jpeg
  • 2432b_8dc474de045b761_sm.jpeg

Fickur i rostfritt stål med kedja.

Märkt: Zenith

Fungerar vid enklare test

Diameter: 50 mm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar

Zenith Pocket Watch Turkish Railways 20th Century

Pocket watch in stainless steel, with chain.

Marked: Zenith

Works on simpler test

Diameter: 50 mm

Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211