604 Ring 18K Guld 1900-tal

2435a_8dc474e21653414_med.jpeg
  • 2435a_8dc474e21653414_sm.jpeg
  • 2435b_8dc474e22b0af98_sm.jpeg
  • 2435c_8dc474e23eb9df1_sm.jpeg
  • 2435d_8dc474e255bc8e6_sm.jpeg

Ring tillverkad av 18K Rött guld.

Stämplad: 18K

Inre diametermått: 21 mm

Vikt: 8,7 gram

Konditionsrapport: Repor, Inga övriga anmärkningar.

Ring 18K Gold 1900s

Ring made of 18K Red gold.

Stamped: 18K

Inner diameter measurement: 21 mm

Weight: 8.7 grams

Condition report: Scratches, No other remarks.

    Värdering3 500 - 4 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211