604 Ring 18K Guld 1900-tal
Ring tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 18K
Inre diametermått: 21 mm
Vikt: 8,7 gram
Konditionsrapport: Repor, Inga övriga anmärkningar.
Ring 18K Gold 1900s
Ring made of 18K Red gold.
Stamped: 18K
Inner diameter measurement: 21 mm
Weight: 8.7 grams
Condition report: Scratches, No other remarks.
Värdering | 3 500 - 4 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt