605 Krysslänk / Armband 18K Guld 1900-tal
Armlänk tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 18K
Längd: 20 cm
Vikt: 9,6 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Cross link / Bracelet 18K Gold from the 20th century
Bracelet made of 18K Red gold.
Stamped: 18K
Length: 20 cm
Weight: 9.6 grams
Condition report: Minor scratches & wear, No other remarks.
- Skick:Begagnat
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt