362 Andreas Engesvik Soffa "Tiki" Fogia 2000-tal

2450a_8dc474294b8fc5e_med.jpeg
  • 2450a_8dc474294b8fc5e_sm.jpeg
  • 2450b_8dc4742967854b9_sm.jpeg
  • 2450c_8dc4742d4889032_sm.jpeg
  • 2450d_8dc4742d67d2a57_sm.jpeg
  • 2450e_8dc4742d8eb3ca1_sm.jpeg

Tiki 3-sits soffa med stomme i stål och massiv bok på svartlackade ben

Fast klädsel stoppad med fibervadd, facksydda och löstagbara rygg- och sittplymåer

Läderklädsel: Vintage Cognac

Etikettmärkt: Fogia

Bredd: 236 cm

Djup: 93 cm

Höjd: 77 cm

Sitthöjd: 40 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, klädsel i gott skick, inga övriga anmärkningar

Andreas Engesvik Sofa "Tiki" Fogia 21th century

Tiki 3-seater sofa with steel frame and solid beech on black lacquered legs

Fixed upholstery stuffed with fiber wadding, patchwork and removable back and seat cushions

Leather upholstery: Vintage Cognac

Labeled: Fogia

Width: 236 cm

Depth: 93 cm

Height: 77 cm

Seat height: 40 cm

Condition report: Minor use wear, upholstery in good condition, no other remarks

    Värdering25 000 - 30 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211