564 Omega Damur 18K Guld 1960

2765a_8dc4753926c8eb3_med.jpeg
  • 2765a_8dc4753926c8eb3_sm.jpeg
  • 2765b_8dc475392a07129_sm.jpeg
  • 2765c_8dc475392cacc83_sm.jpeg

Mekaniskt urverk, Boett tillverkad av 18K Guld.

Medföljer originaletui i väldigt gott skick.

Klockan går vid enklare test.

Bredd boett exklusive krona: 15 mm

Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Omega Ladies watch 18K Gold 1960

Mechanical movement, Case made of 18K Gold.

Comes with original case in very good condition.

The clock runs on simpler tests.

Case width excluding crown: 15 mm

Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.

    Värdering2 000 - 2 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211