10 Torfrid Olsson 1913-2003 Tusch på papper

2497a_med.jpeg
  • 2497a_sm.jpeg
  • 2497b_sm.jpeg
  • 2497c_sm.jpeg
"Ung prins" Signerad: Torfrid Olsson Daterad: 1995 Mått på bildyta: 11 x 8,5 cm Mått inklusive ram: 29 x 22 cm Konditionsrapport: Inga anmärkningar --------------------- Torfrid Olsson 1913-2003 Ink on paper "Young prince" Signed: Torfrid Olsson Dated: 1995 Image area dimensions: 11 x 8.5 cm Dimensions including frame: 29 x 22 cm Condition report: No remarks
  • Skick:Begagnat

Värdering800 - 1 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211