25 Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

2686a_8dc49eb45b04d4f_med.jpeg
  • 2686a_8dc49eb45b04d4f_sm.jpeg
  • 2686b_sm.jpeg
  • 2686c_sm.jpeg

Fjällandskap Signerad: S. Fager Daterad: 1992 Numrerad: H.C. Mått bildyta: 42 x 34,2 cm Mått inklusive ram: 56 x 48 cm

Konditionsrapport: Personlig dedikation, Sliten ram, Inga anmärkningar

Mountain landscape Signed: S. Fager Dated: 1992 Numbered: H.C. Image area dimensions: 42 x 34.2 cm Dimensions including frame: 56 x 48 cm Condition report: Personal dedication, Worn frame, No remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering800 - 1 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211