559 Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal

2503a_med.jpeg
  • 2503a_sm.jpeg
  • 2503b_sm.jpeg
  • 2503c_sm.jpeg
  • 2503d_sm.jpeg
  • 2503e_sm.jpeg
  • 2503f_sm.jpeg
Automatiskt urverk med 21 juveler, Safirglas, Datumvisning, Svart läderband. Boett nummer: 65730 Serienummer: 5142217 Referensnummer: M0A10112 Levereras med originaletui & manual. Klockan fungerar vid enklare test. Diametermått: 43 mm Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar. ---------------------------- Baume & Mercier Wristwatch "Clifton" Dual Time Automatic from the 21th century Automatic movement with 21 jewels, Sapphire glass, Date display, Black leather strap. Case number: 65730 Serial number: 5142217 Reference number: M0A10112 Comes with original case & manual. The watch works in simpler tests. Diameter measurement: 43 mm Condition report: Minor minor scratches & use wear, No other remarks.
  • Skick:Begagnat

Värdering15 000 - 20 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211