389 Josef Frank Vägghylla "2085" Firma Svenskt Tenn 1900-tal

2611a_med.jpeg
  • 2611a_sm.jpeg
  • 2611b_sm.jpeg
  • 2611c_sm.jpeg
  • 2611d_sm.jpeg

Josef Frank: 1885-1967 Vägghylla / bokhylla i björk med tre stycken hyllplan Märkt: AB Eriksson & Söner Möbelsnickeri Vrena Höjd: 70,5 cm Bredd: 32,5 cm Djup: 18 cm

Konditionsrapport: Mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar

Josef Frank Wall shelf "2085" Firma Svenskt Tenn 20th century Joseph Frank: 1885-1967 Wall shelf / bookcase in birch with three shelves Marked: AB Eriksson & Söner Möbelsnickeri Vrena Height: 70.5 cm Width: 32.5 cm Depth: 18 cm Condition report: Minor marks and scratches, no other remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211