356 Taklampor Paolo Rizzatto "Miranda" / "Mirandolina" 2000-tal (2 st)

2738a_med.jpeg
  • 2738a_sm.jpeg
  • 2738b_sm.jpeg
  • 2738c_sm.jpeg

Ett par taklampor i samma utförande, olika storlekar. Vitt glas och stål. Luceplan, Italien. Märkta med etikett. Diameter: 19-31 cm Höjd: 32-45 cm

Konditionsrapport: Mindre märken, Repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Ceiling lamps Paolo Rizzatto "Miranda" / "Mirandolina" from the 21st century. (2 pcs) A pair of lamps in same design, different size.White glass and steel. Luceplan, Italien. Labeled. Diameter: 19-31 cm Height: 32-45 cm Condition report: Minor marks, Scratches & wear, No other remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211