AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 470350
VÄGGHYLLA, fanerad i teak, H: 100x 71x 21cm (slitage)
Avslutas
2024-03-28 19:06:00
Aktuellt bud
425 kr
BUDHISTORIK
Sidan uppdateras var 30:e sekund
7 | 2024-03-28 19:02:08 | 425 |
6 | 2024-03-28 18:41:03 | 400 |
5 | 2024-03-26 20:13:41 | 375 |
4 | 2024-03-24 07:45:52 | 350 |
2 | 2024-03-23 14:32:41 | 325 |
4 | 2024-03-24 07:45:40 | 300 |
4 | 2024-03-24 07:45:35 | 250 |
3 | 2024-03-24 06:07:41 | 200 |
1 | 2024-03-22 17:51:48 | 150 |
2 | 2024-03-23 10:18:13 | 60 |