AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
110599
RÖKBORD
Lövträ, infälld glasskiva, 1930,40-tal, åldersrelaterat slitage, höjd 54 cm, bredd 57x57 cm. (vån3)
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
Avhämtning skall ske senast 8 dagar efter köpet.
Om inköpt gods ej kan inhämtas inom 8 dagar efter köpet måste Karlskoga Auktionsverk AB ovillkorligen underrättas om detta.
Om inte detta sker uttages en förvaringsavgift på 40 kr inkl.moms/objekt och dygn.
Vi packar och skickar småsaker med DHL och PostNord. Om du behöver frakt mejla oss så packar vi i turordning. För transport av möbler och större föremål har vi samarbete med Retro Cargo tel: 076-067 79 83.
MEDTAG BÄRHJÄLP VID AVHÄMTNING AV TYNGRE FÖREMÅL
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
FÖR SNABBARE HANTERING MEDTAG GÄRNA FAKTURAN
ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00. OBS! "Röda dagar" stängt
'
RÖKBORD
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
'
Klubbat pris
200 kr
BUDHISTORIK
Sidan uppdateras var 30:e sekund
4 | 2024-03-31 11:48:22 | 200 |
2 | 2024-03-29 16:39:43 | 175 |
4 | 2024-03-31 11:48:20 | 175 |
3 | 2024-03-29 23:14:57 | 70 |
1 | 2024-03-27 00:31:07 | 50 |