AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
110543
SPEGEL
Förgylld ram, 1900-talets första hälft, senare glas, 54x67 cm. (vån3)
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
Avhämtning skall ske senast 8 dagar efter köpet.
Om inköpt gods ej kan inhämtas inom 8 dagar efter köpet måste Karlskoga Auktionsverk AB ovillkorligen underrättas om detta.
Om inte detta sker uttages en förvaringsavgift på 40 kr inkl.moms/objekt och dygn.
Vi packar och skickar småsaker med DHL och PostNord. Om du behöver frakt mejla oss så packar vi i turordning. För transport av möbler och större föremål har vi samarbete med Retro Cargo tel: 076-067 79 83.
MEDTAG BÄRHJÄLP VID AVHÄMTNING AV TYNGRE FÖREMÅL
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
FÖR SNABBARE HANTERING MEDTAG GÄRNA FAKTURAN
ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00. OBS! "Röda dagar" stängt
'
SPEGEL
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
'
Klubbat pris
175 kr
BUDHISTORIK
Sidan uppdateras var 30:e sekund
3 | 2024-03-31 21:41:55 | 175 |
1 | 2024-03-31 19:30:06 | 150 |
4 | 2024-03-31 19:21:50 | 125 |
1 | 2024-03-27 20:16:08 | 100 |
3 | 2024-03-27 19:38:40 | 90 |
1 | 2024-03-27 17:50:20 | 80 |
2 | 2024-03-25 09:18:08 | 70 |
1 | 2024-03-27 17:50:15 | 70 |
1 | 2024-03-25 08:01:21 | 50 |