11 STOLAR, 6 st, sengustavianska

7323a_8dc4e498a86ef94_med.jpeg
  • 7323a_8dc4e498a86ef94_sm.jpeg
  • 7323b_8dc4e498d32a4c2_sm.jpeg
  • 7323c_8dc4e4990246f63_sm.jpeg
  • 7323d_8dc4e49939ea6cc_sm.jpeg
  • 7323e_8dc4e4995d62e87_sm.jpeg
  • 7323g_8dc4e4999e26983_sm.jpeg
  • 7323h_8dc4e499b9479b6_sm.jpeg
  • 7323f_8dc4e4997cc42b7_sm.jpeg

omkring 1800, vitmålade med förgylld dekor, sitthöjd 45, totalhöjd 86 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Skick:bruksslitage
  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
Kanonauktioner logo

Kanonauktioner (Etabl. 1987)

Prästkragens väg 15

132 45 Saltsjö-Boo

+46 708164339

info@kanonauktioner.se

Följ oss