31385 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 87x73 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, motiv med två kvinnor som bakar, signerad Bruno -47, mått med ram 87x73 cm
- Skick:Sprucken ram
Värdering | 250 - 300 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |