31965 2 Hinkar/spannar. Emaljerad plåt, Polen.

31965a_8dc5e19a1a33903_med.jpeg
  • 31965a_8dc5e19a1a33903_sm.jpeg
  • 31965b_8dc5e19a45b6e84_sm.jpeg
  • 31965c_8dc5e19a76eaddc_sm.jpeg
  • 31965d_8dc5e19aacfd990_sm.jpeg
  • 31965e_8dc5e19ad9d794c_sm.jpeg
  • 31965f_8dc5e19af7fb221_sm.jpeg
  • 31965g_8dc5e19b05a0432_sm.jpeg
  • 31965h_8dc5e19b2229ae4_sm.jpeg
  • 31965i_8dc5e19b41ceaad_sm.jpeg
  • 31965j_8dc5e19b5d30c8d_sm.jpeg
  • 31965k_8dc5e19b7bddf6d_sm.jpeg
  • 31965l_8dc5e19b93af8f8_sm.jpeg

Största mäter ca: 30cm hög & 29,5cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador, bulor, rost.

    Köparprovision (inkl. moms)20%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    Laholms Auktioner

    Laholms Handel Auktioner Partier

    Kristianstadsvägen 65

    31232 Laholm

    0737564902

    info@laholmsauktioner.se

    Följ oss