172 Kartor Hanebo-socken Gäfleborgs län, Rotemo, 6 stycken, tidigt 1900-tal

8023a_8dc5a35d7e6d469_med.jpeg
  • 8023a_8dc5a35d7e6d469_sm.jpeg
  • 8023b_8dc5a35d99ba7e5_sm.jpeg
  • 8023c_8dc5a35db779c1b_sm.jpeg
  • 8023d_8dc5a35dd6da89a_sm.jpeg
  • 8023e_8dc5a35df22f2d9_sm.jpeg
  • 8023f_8dc5a35e0e406fe_sm.jpeg
  • 8023g_8dc5a35e2b93eb9_sm.jpeg
  • 8023h_8dc5a35e49592a8_sm.jpeg
  • 8023i_8dc5a35e6364c56_sm.jpeg
  • 8023j_8dc5a35e7f7d0c8_sm.jpeg
  • 8023k_8dc5a35e9c07f3c_sm.jpeg
  • 8023l_8dc5a35eb5afc08_sm.jpeg
  • 8023m_8dc5a35ed084419_sm.jpeg
  • 8023n_8dc5a35ee94a2af_sm.jpeg

För frakt, kontakta oss för offert.

  • Skick:Bruksslitage. Repor. Skador.

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK

Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

Bäckforsvägen 11

826 67 Bergvik

076-774 33 42

info@auktionstjanst.se

Följ oss