449 Kandelabrar tenn, 1 par, signerad Ollers 1936

8301a_8dc5faf651aa73d_med.jpeg
  • 8301a_8dc5faf651aa73d_sm.jpeg
  • 8301b_8dc5faf66892457_sm.jpeg
  • 8301c_8dc5faf683958f3_sm.jpeg
  • 8301d_8dc5faf6998c41b_sm.jpeg
  • 8301e_8dc5faf6ae92515_sm.jpeg
  • 8301f_8dc5faf6c623795_sm.jpeg
  • 8301g_8dc5faf6de39017_sm.jpeg
  • 8301h_8dc5faf6fa22a60_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
  • Storlek:H 21 cm, B 29 cm, Diameter fot 21 cm.

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK

Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

Bäckforsvägen 11

826 67 Bergvik

076-774 33 42

info@auktionstjanst.se

Följ oss