31986 Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan
Systemkamera, Pentax ME, Optik; Chinon 28-85 mm 1:4, SMC Pentax-M 50 mm 1:2, Blixt; Braun 260 BC, sent 1970-tal, Japan
Serienummer
Kamerahus; 1780857
28-85 mm; 800151
50 mm; 3881302
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |