31986 Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan

31986a_8dc61489e7ab275_med.jpeg
  • 31986a_8dc61489e7ab275_sm.jpeg
  • 31986b_8dc61489f9d3b37_sm.jpeg
  • 31986c_8dc6148a0cebb83_sm.jpeg
  • 31986d_8dc6148a214328e_sm.jpeg
  • 31986e_8dc6148a339e6d3_sm.jpeg
  • 31986f_8dc6148a47f6ae7_sm.jpeg
  • 31986g_8dc6148a5cfe4f1_sm.jpeg

Systemkamera, Pentax ME, Optik; Chinon 28-85 mm 1:4, SMC Pentax-M 50 mm 1:2, Blixt; Braun 260 BC, sent 1970-tal, Japan

Serienummer

Kamerahus; 1780857

28-85 mm; 800151

50 mm; 3881302

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage

Värdering800 - 1 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK
KONTAKT

Karljohan Auktioner

Fogsvansen 14

247 32 Södra Sandby

046-10 25 20

info@karljohanauktioner.se

ÖPPETTIDER

Måndag 12-19

Tisdag 12-18

Onsdag 12-18

Fredag 9-13

Stängt: Torsdag, Lördag och Söndag.

Följ oss