32087 Medicinsk kamera, Olympus PEN-F, Medical Type 1, 60-tal, Japan
Medicinsk kamera, Olympus PEN-F, Medical Type 1, Optik; Machida 75 mm, ca 1960-tal, Japan
Serienummer
Kamerahus; 120117
Optik; 5577
- Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |