32088 Medicinsk kamera, Alpa, Surgical 81, 70-tal, Schweiz
Medicinsk kamera, Alpa, Surgical 81, Optik; Kern-Macro-Switar 50 mm 1:1.9, ca 1970-tal, Schweiz
Serienummer
Kamerahus; 56869
Optik; 1104167
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, ristat serienummer; "SJV30001-14"
Värdering | 3 000 - 3 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |