32091 Systemkamera, Nikon, F, 60-tal, Japan
Systemkamera, Nikon F, ca 1960-tal, Japan
Serienummer
73588363
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, mindre buckla
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |