32151 Medicinsk kamera, Zeiss-Ikon, 6200/1 Röntgen-Tenax, 40-tal, Tyskland
Medicinsk kamera, Zeiss-Ikon 6200/1 Röntgen-Tenax, saknar optik, ca tidigt 1940-tal, Tyskland
Serienummer
Kamerahus; W21136
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage med mindre märken och repor, tejprester på baksida
Värdering | 400 - 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |