AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
112079
DRAGSPEL MED VÄSKA
Zero Sette Castelfidardo, Italien, numrerad B 16 C, mindre bruksslitage, höjd 47 cm. (vån3)
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
Avhämtning skall ske senast 8 dagar efter köpet.
Om inköpt gods ej kan inhämtas inom 8 dagar efter köpet måste Karlskoga Auktionsverk AB ovillkorligen underrättas om detta.
Om inte detta sker uttages en förvaringsavgift på 40 kr inkl.moms/objekt och dygn.
Vi packar och skickar småsaker med DHL och PostNord. Om du behöver frakt mejla oss så packar vi i turordning. För transport av möbler och större föremål har vi samarbete med Retro Cargo tel: 076-067 79 83.
MEDTAG BÄRHJÄLP VID AVHÄMTNING AV TYNGRE FÖREMÅL
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
FÖR SNABBARE HANTERING MEDTAG GÄRNA FAKTURAN
ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00. OBS! "Röda dagar" stängt
'
DRAGSPEL MED VÄSKA
Övrig information
OBS! VIKTIG INFORMATION! OBS!
MEDTAG EGET PACKMATERIAL
'
Klubbat pris
2100 kr
BUDHISTORIK
Sidan uppdateras var 30:e sekund
4 | 2024-04-28 17:25:37 | 2100 |
2 | 2024-04-22 21:56:31 | 2000 |
4 | 2024-04-28 17:24:52 | 2000 |
3 | 2024-04-23 12:18:10 | 1800 |
3 | 2024-04-23 12:17:57 | 1400 |
1 | 2024-04-22 13:52:47 | 750 |