268 Spegel Rokokostil 1800-tal
Ovalformad spegel med fasettslipat glas, rikligt dekor
Troligtvis tillverkad omkring 1800-talets mitt
Saknar synliga märkningar eller stämplar
Bredd: 130 cm
Höjd: 120 cm
Konditionsrapport: Flertalet lagningar, märken, färgsläpp, mindre stötskador, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Mirror Rococo style 19th century
Bredd: 130 cm
Höjd: 120 cm
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt