393 Tågbana Märklin 1900-tal

3090a_8dc5d3ed724d362_med.jpeg
  • 3090a_8dc5d3ed724d362_sm.jpeg
  • 3090b_8dc5d3ed8392663_sm.jpeg
  • 3090c_8dc5d3ed970fe33_sm.jpeg
  • 3090d_8dc5d3eda94a8a5_sm.jpeg
  • 3090e_8dc5d3edb47876e_sm.jpeg

Tågset från märklin med orginalkartonger

Märkt: Märklin, made in Germany

Paket innehåller:

  • Lok CM 800
  • Ställpult746/4
  • 10 st. räls: 3600 A1/1
  • 1 par 3600 W
  • 1 st. Transformator 280 A, 20 volt

Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, slitna lådor, märken och repor, ej funktionstestad utrustning, inga övriga anmärkningar

Railway Märklin 20th century

Train set from Märklin with original boxes

Marked: Märklin, made in Germany

Package includes:

  • Locomotive CM 800
  • Stand desk746/4
  • 10 pieces. rails: 3600 A1/1
  • 1 pair 3600 W
  • 1 pc. Transformer 280 A, 20 volts

Condition report: Minor wear and tear, worn boxes, marks and scratches, equipment not functionally tested, no other remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211