393 Tågbana Märklin 1900-tal
Tågset från märklin med orginalkartonger
Märkt: Märklin, made in Germany
Paket innehåller:
- Lok CM 800
- Ställpult746/4
- 10 st. räls: 3600 A1/1
- 1 par 3600 W
- 1 st. Transformator 280 A, 20 volt
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, slitna lådor, märken och repor, ej funktionstestad utrustning, inga övriga anmärkningar
Railway Märklin 20th century
Train set from Märklin with original boxes
Marked: Märklin, made in Germany
Package includes:
- Locomotive CM 800
- Stand desk746/4
- 10 pieces. rails: 3600 A1/1
- 1 pair 3600 W
- 1 pc. Transformer 280 A, 20 volts
Condition report: Minor wear and tear, worn boxes, marks and scratches, equipment not functionally tested, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt