254 Burberry Trenchcoat Dam England 1900-talets andra hälft
Trenchcoat / ytterrock med löstagbart yllefoder med signaturmönster
Bommul gabardintyg, dubbelknäppning och bälte
Etikettmärkt
Ingen angiven storlek
EU 36-38 S/M
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, i gott skick, inga övriga anmärkningar
Burberry Trenchcoat Ladies England second half of the 20th century
Trench coat / outer coat with removable wool lining with signature pattern
Cotton gabardine fabric, double-breasted and belted
Labeled
No specified size
EU 36-38 S/M
Condition report: Minor use wear, in good condition, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt