254 Burberry Trenchcoat Dam England 1900-talets andra hälft

3123a_8dc62c94a942b29_med.jpeg
  • 3123a_8dc62c94a942b29_sm.jpeg
  • 3123b_8dc62c94baaaa9c_sm.jpeg
  • 3123c_8dc62c94d927708_sm.jpeg
  • 3123d_8dc62c95d4fae89_sm.jpeg

Trenchcoat / ytterrock med löstagbart yllefoder med signaturmönster

Bommul gabardintyg, dubbelknäppning och bälte

Etikettmärkt

Ingen angiven storlek

EU 36-38 S/M

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, i gott skick, inga övriga anmärkningar

Burberry Trenchcoat Ladies England second half of the 20th century

Trench coat / outer coat with removable wool lining with signature pattern

Cotton gabardine fabric, double-breasted and belted

Labeled

No specified size

EU 36-38 S/M

Condition report: Minor use wear, in good condition, no other remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211