195 Hasselblad 500c med 2 objektiv & tillbehör 1900-tal
- Kamerahus Hasselblad 500c
- Objektiv Carl Zeiss S-Planar 5,6/120 Nr 3336562
- Objektiv Carl Zeiss Planar 1:2,8 f=80mm Nr 3686498
- Prismasökare med inbyggd ljusmätare
Medföljer flera tillbehör, manualer och dokumentation och garantibevis
Ej funktionstestad
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Hasselblad 500c With 2 lenses & accessories from the 20th century
- Camera housing Hasselblad 500c
- Lens Carl Zeiss S-Planar 5.6/120 No. 3336562
- Lens Carl Zeiss Planar 1:2.8 f=80mm No. 3686498
- Prism finder with built-in light meter
Comes with several accessories, manuals, documentation and warranty certificate
Not functionally tested
Condition report: Minor wear and tear, No other remarks
Värdering | 12 000 - 15 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt