269 Spegel Svensk Möbel Industri G & T 1960-tal
Spegel med ram av ek och böjda hörn
Etikettmärkt: G&T Glas & Trä Hovmanstorp
Spegelramens mått: 114 x 65 cm
Spegelglasets mått: 97 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Mirror Swedish Furniture Industry G & T 1960s
Mirror with oak frame and curved corners
Labeled: G&T Glass & Wood Hovmanstorp
Mirror frame dimensions: 114 x 65 cm
Mirror glass dimensions: 97 x 49 cm
Condition report: Minor age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt