698 Brosch / Hängsmycke Camé 18K Guld 1954
Brosch / Hängsmycke tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö 1954
Höjd: 47 mm
Vikt: 8 gram
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
Brooch / Pendant Cameo 18K Gold 1954
Brooch / Pendant made of 18K Red gold.
Stamped: Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö 1954
Height: 47 mm
Weight: 8 grams
Condition report: Minor scratches, No other remarks.
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt