50955 Swallows Toys, Japan, "Battery operated Fire Engine", 1950-tal

50955a_8dc65b6066fc629_med.jpeg
  • 50955a_8dc65b6066fc629_sm.jpeg
  • 50955b_8dc65b609128343_sm.jpeg
  • 50955c_8dc65b60bf5e0db_sm.jpeg
  • 50955d_8dc65b60e8b6c1a_sm.jpeg
  • 50955e_8dc65b6111047c1_sm.jpeg
  • 50955f_8dc65b61492b526_sm.jpeg
  • 50955g_8dc65b617ede5f1_sm.jpeg
  • 50955h_8dc65b61a7b87e8_sm.jpeg
  • 50955i_8dc65b61caea12e_sm.jpeg
  • 50955j_8dc65b61f425009_sm.jpeg
  • 50955k_8dc65b6218472e7_sm.jpeg
  • 50955l_8dc65b6236ef9c7_sm.jpeg
  • 50955m_8dc65b6253f62fe_sm.jpeg
  • 50955n_8dc65b626d11b97_sm.jpeg
  • 50955o_8dc65b627591875_sm.jpeg
  • 50955p_8dc65b62818f47d_sm.jpeg

Originalkartong.

Litograferad plåt.

  • Skick:Ställvis repor samt ytslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Slitage och reva på kartong.

Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3

231 62 Trelleborg

+46 (0)739 12 41 88

info@markusauktioner.se

Öppettider

Måndag: 12:00 - 18:00

Torsdag: 12:00 - 20:00

Lördag: 09:00 - 14:00

Övriga dagar tar vi emot efter överenskommelse

Följ oss