Bilder Taklampa Gubi Bestlite BL9

Taklampa Gubi Bestlite BL9

1 månad 56 minuter

2024-03-28 18:00

500 SEK

Värdering: 2 500 SEK

BL9 Pendant är en taklampa ur kollektionen Bestlite, designad av Robert Dudley Best år 1930 och produceras av Gubi. BL9 Pendant är en elegant och stilren taklampa som gör sig bra i många typer av miljöer. Mindre repor förekommer

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Lennart Telg, olja på duk, Skånegård

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Per Julius, litografi, signerad

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BILTILLBEHÖR

Värdering: -

Bud: 80 SEK

LENNART SANDFJORD

Värdering: -

Bud: 175 SEK