Bilder Hjalmar Kröger Olja på pannå
Fjällmotiv
Signerad: H Kröger
Mått på pannå: 58 x 47 cm
Mått inkl ram: 67 x 56 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Hjalmar Kröger Oil on panel
Mountain motif
Signed: H Kröger
Dimensions of panel: 58 x 47 cm
Dimensions including frame: 67 x 56 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK