Bilder Albert Eriksson Björnspjut 1900-tal

Albert Eriksson Björnspjut 1900-tal

1200 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Björnspjut i trä, renhorn och stål
Brickmärkt: Albert Eriksson

Längd: 180 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar

Albert Eriksson Bear spear 20th century

Bear spear in wood, reindeer antler and steel
Tray marked: Albert Eriksson

Length: 180 cm

Condition: Age-based wear, marks and scratches, no other remarks

BORRHAMMARE Hitachi (fungerar)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

FISKEDRAG & FISKERULLAR Sweepfire 1550, Cormoran AT 2S 10 (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

RAKAPPARAT Oanvänd

Värdering: -

Bud: 200 SEK

TÄNDARE & PLÅTSKRIN 9*14*22 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter