Bilder Stina Sunesson 1925-1999 Färglitografi
Gårdsvy
Signerad: Stina Sunesson
Numrerad: 182/360
Mått bildyta: 62 x 44 cm
Mått inklusive ram: 76 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Stina Sunesson 1925-1999 Color Lithography
Farm view
Signed: Stina Sunesson
Numbered: 182/360
Image area dimensions: 62 x 44 cm
Dimensions including frame: 76 x 65 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter