Bilder Felix Åslund Olja på Pannå
Barn och eka
Signerad: Felix Åslund
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 62 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage och materialbortfall på ram, inga övriga anmärkningar
Felix Åslund Oil on Panel
Children and boat
Signed: Felix Åslund
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 62 x 54 cm
Condition: Minor age-based wear, wear and material loss on frame, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 48 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 50 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 52 minuter