Bilder Michael Shevarjov Akvarell på Papper
Konstnär född: 1958
Blomsterstilleben
Signerad: M.Shevarjov
Mått på bildyta: 47 x 65 cm
Mått inkl ram: 64 x 82 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, något vågigt blad, inga anmärkningar
Michael Shevarjov Watercolor on Paper
Artist born: 1958
Flower still life
Signed: M. Shevarjov
Dimensions of picture area: 47 x 65 cm
Dimensions including frame: 64 x 82 cm
Condition report: Wear on frame, slightly wavy paper, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter