Bilder Hag Hans Engstedt Färglitografi

Hag Hans Engstedt Färglitografi

1 månad 2 timmar 20 minuter

2024-03-28 15:03

Värdering: 800 SEK

Hag Hans Engstedt född: 1949
"Älgjakt"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 175/220

Mått bildyta: 44 x 33 cm
Löst blad

Hag Hans Engstedt Color lithography

Hag Hans Engstedt born: 1949
"Moose Hunting"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 175/220

Image area dimensions: 44 x 33 cm
Loose leaf

Condition report: No remarks

Bordslampa. Sollands Metallprodukter, Markaryd.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Konstglas, Bertil Vallien, Kosta Boda

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Flasköppnare, bl a "Ducky"

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Flaskor, Bertil Vallien, Kosta Boda

Värdering: -

Bud: 600 SEK