Bilder Bertil Almlöf Pastell på papper
Erik Bertil Almlöf född: 1930 Linköping
Interiör
Signerad: B Almlöf
Daterad: 1953
Mått på på papper: 45 x 31 cm
Mått inkl ram: 57 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Bertil Almlöf Pastel on paper
Erik Bertil Almlöf born: 1930 Linköping
Interior
Signed: B Almlöf
Dated: 1953
Dimensions on paper: 45 x 31 cm
Dimensions including frame: 57 x 43 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 31 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 31 minuter