Bilder Hans-Agne Jakobsson Vägglampor Markaryd 1960-tal (2 st)

Hans-Agne Jakobsson Vägglampor Markaryd 1960-tal (2 st)

1100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

TVå stycken vägglampor / lampetter i mässing
Modell V330/1
Etikettmärkta: Hans-Agne Jakobsson Markaryd Sweden

Höjd: 32 cm
Bredd: 18,5 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, saknar lampglas, ej funktionstestade, inga övriga anmärkningar

Hans-Agne Jakobsson Wall lamps Markaryd 1960s (2 pcs)

Two wall lamps / sconces in brass
Model V330/1
Labeled: Hans-Agne Jakobsson Markaryd Sweden

Height: 32 cm
Width: 18.5 cm

Condition report: Minor age-based wear, missing lamp glass, not functionally tested, no other remarks

TELEFON Musse Pigg, plast, Disney H:37 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

ÄGGKOPPSSTÄLL porslin och vitmetall D:21 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

FILBUNKESKÅL & SNAPSGLAS äldre

Värdering: -

Bud: 650 SEK

BORDSLAMPA Total H:39 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter