Bilder Beck & Jung Serigrafi
(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)
Komposition
Signerad: Beck & Jung
Numrerad: 12/50
Daterad: 1975
Mått på bildyta: 98,5 x 98,5 cm
Mått inkl ram: 100 x 100 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, reva i plexiglaset, inga övriga anmärkningar
Beck & Jung Serigraphy
Composition
Signed: Beck & Jung
Numbered: 12/50
Dated: 1975
Image area dimensions: 98.5 x 98.5 cm
Dimensions including frame: 100 x 100 cm
Condition report: Minor wear on frame and glass, tear in the plexiglass, no other remarks
Slutar om 1 timme 18 minuter
Slutar om 1 timme 18 minuter