Bilder Beck & Jung Multipel
(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)
Handkolorerad komposition i relief
Signerad: Beck & Jung
Numrerad: 4/50
Daterad: 1975
Mått på bildyta: 69 x 69 cm
Mått inkl ram: 71 x 71 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram och glas, inga övriga anmärkningar
Beck & Jung Multiple
Hand-colored composition in relief
Signed: Beck & Jung
Numbered: 4/50
Dated: 1975
Image area dimensions: 69 x 69 cm
Dimensions including frame: 71 x 71 cm
Condition report: Minor wear on frame and glass, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 33 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 33 minuter