Bilder Carlo Maratta 1625 -1713 Olja på Duk (Efter)

Carlo Maratta 1625 -1713 Olja på Duk (Efter)

1200 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Madonna med barnet.
Signerad av kopisten

Mått på duk: 97 x 74 cm
Mått med ram: 108 x 85 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Carlo Maratta (1625 -1713) Oil on Canvas (After)
Madonna and child
Signed by copist

Dimensions of canvas: 97 x 74 cm
Dimensions with frame: 108 x 85 cm

Condition: Age-based wear, no other remarks

FÖNSTER 2st med karm, öppnar åt vänster 100x100cm

Värdering: -

Bud: 850 SEK

ASSIETTER 9st. Rörstrand "Grön Anna" D:18 cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK

KABELSLANG D:10cm L:ca 25m

Värdering: -

Bud: 350 SEK

TALLRIKAR djupa 6st. Rörstrand "Grön Anna" D:20,5 cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK