Bilder Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på duk
"Tidig vår, Klimpfjäll"
Signerad: Hällgren
Daterad: 1976
Mått på duk: 46 x 40 cm
Mått inklusive ram: 48 x 42 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on panel
"Early spring, Klimpfjäll"
Signed: Hällgren
Dated: 1976
Canvas dimensions: 46 x 40 cm
Dimensions including frame: 48 x 42 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 44 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 44 minuter